• 1zzz

  jagodzin.pl

 • 2

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

 • 3

  jagodzin.pl

 • 4

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

Copyright 2019 - Custom text here

W dniu 22 lutego 2017 roku w Domu Kultury w Jagodzinie odbyło się zebranie wiejskie, w którym uczestniczyło 28 mieszkańców Jagodzina. Głównym punktem zebrania były zmiany składu  osobowego Grupy Odnowy Wsi Dolnośląskiej powołanej w 2012 roku. Mieszkańcy podjęli jednogłośnie w wyniku głosowania, uchwałę Nr 1/2017 Zebrania Wiejskiego w Jagodzinie z dnia 22.02.2017 roku w sprawie przyjęcia zmiany składu osobowego grupy Odnowy Wsi Dolnośląskiej. Do grupy Odnowy Wsi Dolnośląskiej z miejscowości Jagodzin zostały wybrane Panie:

Władysława Siwińska, Justyna Glonek, Małgorzata Chroma, Krystyna Zawadzka, Grażyna Bogucka, Maria Wójciszyn, Zofia Pierścionek, Agnieszka Magda, Helena Napolska, Olga Konstencka, Ewelina Magda oraz Panowie Zbigniew Tyranowski, Zbigniew Zawadzki.

Na lidera grupy wybrana została jednogłośnie Pani : Justyna Glonek.

Informuję również, że w dniach 3-4 marca 2017 roku w miejscowościach Ruszów i Jagodzin odbędą się warsztaty Grup Odnowy Wsi  (sołectw Jagodzina, Piasecznej, Ruszowa) prowadzone przez moderatorów główny temat: Aktualizacje Sołeckich Strategii Rozwoju Wsi  na lata 2017-2027

W imieniu własnym jak również Rady Sołeckiej dziękuję Wszystkim za dotychczasową działalność na rzecz Odnowy Wsi w sołectwie Jagodzin i zapraszam chętnych do dalszej współpracy. Podziękowania kieruję również do poprzedniego lidera grupy Odnowy Wsi w miejscowości Jagodzin Pani Doroty Zel.

Największym sukcesem Odnowy Wsi jest zmiana świadomości mieszkańców, ich nastawienia do wspólnej pracy na rzecz swoich lokalnych społeczności jakimi są sołectwa, ponieważ głównym bogactwem każdej miejscowości są jego mieszkańcy.

Sołtys          
Zbigniew Zawadzki

mt_gallery: