• 1zzz

  jagodzin.pl

 • 2

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

 • 3

  jagodzin.pl

 • 4

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

Copyright 2019 - Custom text here

     W sobotę, 5 marca 2016 roku w Domu Kultury w Jagodzinie odbyło się spotkanie Kobiet Jagodzina organizowane przez Radę Sołecką z okazji „Dnia Kobiet”. Tradycyjnie było to spotkanie kilku pokoleń. Osobiście jestem pełen podziwu i uznania dla „Naszych wspaniałych Seniorek”.
     Wszystkim Paniom życzenia złożył Sołtys oraz Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec jednocześnie mieszkaniec Jagodzina Stanisław Mikołajczyk. Po okolicznościowych życzeniach każda z Pań otrzymała symboliczny kwiatek – tulipana, a całość uświetnił toast lampką szampana.

     Corocznej tradycji stało się zadość i również w tym roku Panowie: Andrzej Kusiak, Stanisław Mikołajczyk oraz Sołtys ufundowali Paniom praktyczny prezent w postaci „dużego grilla” niezbędnego do obsługi imprez plenerowych obok Domu Kultury, min. na placu zabaw. Z uwagi na trudności w dostawie firmy kurierskiej przesyłka dotrze dopiero z początkiem przyszłego tygodnia.
     W miłej i sympatycznej atmosferze Panie przy kawie, herbacie, potrawach i przekąskach oraz ciastach domowego wypieku spędziły ten wyjątkowy wieczór. Cieszy niezmiernie fakt, iż frekwencja jak co roku dopisała.
     Szczególne podziękowania należą się Paniom z „kuchni”, które przygotowywały potrawy. Dziękuję Wszystkim Paniom za przepyszne ciasta domowego wypieku.
     Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz specjalne podziękowania strażakom z OSP Jagodzin za pomoc w przygotowaniu oraz obsłudze kelnerskiej święta z okazji „Dnia Kobiet”.

SOŁTYS ZBIGNIEW ZAWADZKI

mt_gallery: