• 1zzz

  jagodzin.pl

 • 2

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

 • 3

  jagodzin.pl

 • 4

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

Copyright 2019 - Custom text here

{nomultithumb}

Add a comment

  Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu informuje, że w dniach:
23 marca 2016r. w godzinach 12:00 – 18:00
24 marca 2016r. w godzinach 10:00 – 16:00
w Domu Kultury w Jagodzinie, rozdawane będą nieodpłatnie jabłka dla mieszkańców sołectwa.

Add a comment

      Informuję mieszkańców sołectwa Jagodzin, że od przyszłego tygodnia mogą osobiście kontaktować się z sołtysem w pomieszczeniu znajdującym się na parterze budynku byłej szkoły podstawowej Jagodzin nr 81 celem omówienia nurtujących ich problemów, zgłaszania ewentualnych uwag i spostrzeżeń dotyczących sołectwa. Mogą również dokonać wpłat podatku rolnego, od nieruchomości, leśnego, za wywóz odpadów komunalnych, od posiadania psa.

Add a comment

     W dniu 11 marca br. z okazji dnia Sołtysa członkowie Rady Sołeckiej, Stowarzyszenia „Moja Wieś Jagodzin” i Grupy Odnowy Wsi Jagodzin spotkali się w Domu Kultury z Sołtysem Sołectwa Jagodzin Zbigniewem Zawadzkim.
     Uczestnicy spotkania złożyli życzenia wytrwałości w działaniu, zadowolenia z pełnienia funkcji sołtysa oraz pomyślności w życiu rodzinnym.
     Również z okazji „Dnia Sołtysa” p. Zbigniewowi wręczono drobny praktyczny upominek który będzie pomocny w codziennym pełnieniu funkcji sołtysa – długopis i aktówkę na dokumenty.

Sylwia Mikołajczyk

Add a comment

     W sobotę, 5 marca 2016 roku w Domu Kultury w Jagodzinie odbyło się spotkanie Kobiet Jagodzina organizowane przez Radę Sołecką z okazji „Dnia Kobiet”. Tradycyjnie było to spotkanie kilku pokoleń. Osobiście jestem pełen podziwu i uznania dla „Naszych wspaniałych Seniorek”.
     Wszystkim Paniom życzenia złożył Sołtys oraz Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec jednocześnie mieszkaniec Jagodzina Stanisław Mikołajczyk. Po okolicznościowych życzeniach każda z Pań otrzymała symboliczny kwiatek – tulipana, a całość uświetnił toast lampką szampana.

Add a comment