• 1zzz

  Strona jagodzin.pl została uruchomiona w nowej wersji.

 • 2

  Artykuły archiwalne będą sukcesywnie przywracane.

 • 3

  Do czasu zakończenia prac strona może działać nieprawidłowo

 • 4

  jagodzin.pl

Copyright 2017 - Joomla 3.5 Templates - Custom text here

SOŁECTWO – JAGODZIN

Informuję, że w sezonie zimowym 2017/2018 utrzymaniem dróg gminnych i wojewódzkich na terenie Sołectwa zajmują się firmy, zgodnie z poniższym wykazem:

1. Drogi Gminne

- Firma  Usługowo - Handlowa „ANPLUS’’
  Aneta Pluskota,  Jagodzin nr 87 - tel. 785 555 591

- Sołtys  Wsi - tel. 605 558 146

2. Drogi Wojewódzkie (DW-296, DW 351 kierunek Pieńsk)

- Zarząd Dróg Powiatowych w Bolesławcu

 tel. 668 955 750   lub  75 64 46 935

Dodaj komentarz

Przez prawie dwa tygodnie druhowie naszej OSP oraz MDP zbierali produkty w ramach Szlachetnej Paczki.
Efekt? Osiem wielkich paczek artykułów żywnościowych, środków czystości oraz innych prezentów zostało dostarczonych do Magazynu Szlachetnej Paczki, mieszczącego się w centrum handlowym "Plaza" w Zgorzelcu, skąd trafiły do potrzebującej wsparcia rodziny.
Był to nasz debiut w tego rodzaju akcji, który uważamy za bardzo udany!

Szczególne podziękowania należą się Pani Monice Matuszak, dzięki której mogliśmy zbierać dary w naszym sklepie. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji!

Dodaj komentarz

Dnia 8 Grudnia 2017 roku, strażacy OSP Jagodzin przy wsparciu druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, zorganizowali spotkanie świąteczne przy kawie i cieście. Świąteczna atmosfera, sprzyjała dyskusji na temat planów na następny rok oraz podsumowaniu dotychczasowych dokonań. Nie zabrakło także Mikołaja, który przyniósł wielką paczkę prezentów, a w niej umundurowanie galowe dla wszystkich członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, w którym zaprezentują się już podczas najbliższego Spotkania Opłatkowego w naszej miejscowości.

Dodaj komentarz

Informuję, że termin zapłaty za odbiór odpadów komunalnych -  IV kwartał 2017 upływa w dniu 15  grudnia 2017 roku.

Opłatę można uiścić na indywidualny rachunek bankowy (złożony w Banku lub poprzez Internet), w kasie Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu przy ul.Sikorskiego 3 lub u sołtysa.

Sołtys Sołectwa Jagodzin
Zbigniew Zawadzki    

Dodaj komentarz

9 grudnia 2017 roku w Domu Kultury w Jagodzinie  odbyło się  spotkanie z Mikołajem .Do sali widowiskowej przybyły dzieci wraz z rodzicami ,dziadkami,  mieszkańcy ,zaproszeni goście -  Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Stanisław Mikołajczyk  będący jednocześnie mieszkańcem  sołectwa Jagodzin , grupa teatralna „Pirat” z Ruszowa oraz dzieci z DK w Ruszowie wraz z opiekunem Panią Anną Jagiełło .Tradycyjnie wszystkich zgromadzonych   powitał   sołtys  Zbigniew Zawadzki .Podczas oczekiwania na  św.Mikołaja uczestnicy i goście  podziwiali   występ zaproszonej  grupy teatralnej  ,,Pirat’’   działającej  przy  bibliotece w  Ruszowie.

Dodaj komentarz

stat4u