• 1zzz

  jagodzin.pl

 • 2

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

 • 3

  jagodzin.pl

 • 4

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

Copyright 2019 - Custom text here

W dniu 02 czerwca  2019 roku w Naszej miejscowości obchodzony był „Dzień Dziecka” organizowany przez Radę Sołecką, Stowarzyszenie „Moja Wieś Jagodzin”, OSP Jagodzin. Przygotowania do imprezy trwały od godzin południowych. Spotkanie rozpoczęło się po godzinie 16:00 powitaniem i przedstawieniem programu przez Sołtysa.

W tym roku dla dzieci  przygotowano: występ teatrzyku kukiełkowego "Wesołe  Jagódki" bajka pt: "Zamieszanie w krainie bajek" pod opieką Pani instruktor Domu Kultury w Jagodzinie, trampolinę, gry i zabawy zespołowe, bańki mydlane, malowanie kredą, instruktaż pierwszej pomocy medycznej, pokaz sprzętu pożarniczego wraz z przejażdżką, przejażdżka zabytkowym motocyklem z koszem, kurtynę wodną.  Przygotowano   również przekąski kulinarne: ciasta, gofry, frytki, kiełbasa i kaszanka z grilla, zimne napoje, kawa, herbata. Dzieci wraz z rodzicami spędziły miłe popołudnie przy dźwiękach muzyki. Były również drobne upominki w postaci słodyczy.

Dziękuję bardzo zarówno za wkład finansowy, rzeczowy, logistykę i wszelkiego rodzaju pomoc przy organizacji:  Radzie Sołeckiej , Strażakom z OSP Jagodzin, Stowarzyszeniu „Moja Wieś Jagodzin”, Grupie Odnowy Wsi, Grupie Seniorów, lokalnym przedsiębiorcom oraz osobą indywidualnym. Dziękuję również za współpracę i pomoc Pani Instruktor MGOK w Węglińcu.

Sołtys  Sołectwa Jagodzin
Zbigniew Zawadzki   

Galeria zdjęć z Dnia Dziecka w Jagodzinie.