• 1zzz

  jagodzin.pl

 • 2

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

 • 3

  jagodzin.pl

 • 4

  Strona poświęcona miejscowości Jagodzini.

Copyright 2019 - Custom text here

W  piątek , 08 marca 2019 roku w Domu Kultury w Jagodzinie odbyło się spotkanie Kobiet Jagodzina organizowane przez Radę Sołecką oraz sponsorów z okazji „Dnia Kobiet”.

Wszystkim Paniom życzenia złożył  Sołtys. Po okolicznościowych życzeniach każda z Pań otrzymała symboliczny kwiatek – tulipana, a całość  uświetnił toast lampką szampana. W miłej i sympatycznej atmosferze Panie przy kawie, herbacie, potrawach i przekąskach oraz ciastach  domowego wypieku spędziły ten  wyjątkowy wieczór.

Główną niespodziankę i atrakcję wieczoru były  zabiegi w naszym  ,,kameralnym SPA” które przygotowała i prowadziła Pani Aleksandra Cieślar –Dziękujemy.  O tak uroczystą oprawę  spotkania, organizację i atmosferę zadbały jak zwykle niezawodne Panie i Panowie. Oczywiście do tych starań niezbędna była praca i zaangażowanie Kobiet aktywnie działających jak i tych niezrzeszonych, a zawsze wspierających działania na rzecz Naszej wsi. Cieszy niezmiernie fakt, iż frekwencja jak co roku dopisała.

Szczególne podziękowania należą się Paniom z kuchni w tym roku zmiana pokoleniowa, które przygotowywały wyśmienite i wyrafinowane smakołyki oraz przekąski tj. Aleksandrze  Cieślar, Lidii Piotrowskiej, Monice Lis, Agnieszce Magdzie. Sołtysowi bardzo smakowały. Słuchając opinii  uczestniczek również były bardzo pozytywne. Dziękuję Wszystkim Paniom za przepyszne ciasta domowego wypieku.Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.  Podziękowania należą się  Hubertowi Piotrowskiemu i Jackowi Czekalskiemu za pomoc w obsłudze kelnerskiej i przygotowaniu - porządkowaniu sali Remigiuszowi Cieślar, Zbigniewowi Tyranowskiemu, Gracjanie Napolskiej, Krystynie Zawadzkiej. Dziękuję również za pomoc w organizacji i aktywny udział Pani instruktor Domu Kultury Małgorzacie Fink. Nadmieniam że coroczne spotkanie  zostało  sfinansowane w całości ze środków Rady Sołeckiej oraz indywidualnych sponsorów: Stanisława Mikołajczyka, Andrzeja Kusiaka, Jacka Czekalskiego, Szymona Mikołajczyka oraz Sołtysa.

W tym miejscu składam jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom niemogącym uczestniczyć w tym spotkaniu –Dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Święto jest okazją do wyrażenia Naszej wdzięczności, uznania, szacunku wobec kobiet oraz  podziękowania za codzienny trud, opiekę ,troskę , poświęcenie .Życzę Paniom aby nie tylko 8 marca ale każdy kolejny dzień w roku przynosił na  Waszych twarzach uśmiech ,radość i zadowolenie. Aby Wasza życiowa mądrość dawała siłę i determinację w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów życiowych. Drogie Panie dziękujemy Wam za to że po prostu jesteście ,że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym. Życzę  pomyślności i samych radosnych dni w życiu.

Sołtys Sołectwa  Jagodzin
Zbigniew Zawadzki  

Galeria: Dzień Kobiet - Jagodzin 2019